Millised on maakleritöö eelised?


Maailmas tegutseb aktiivselt üle 6 miljoni kinnisvaramaakleri. Tegemist on hinnangulise suurusjärguga, sest kõikjal ei ole maaklerite töö õigusaktidega reguleeritud, mis tähendab, et neid on keeruline kokku lugeda. Kõige rohkem kinnisvaramaaklereid tegutseb aga mõistagi USAs – üle 2 miljoni maakleri müüb seal aastas üle 5 miljoni maja!

Mis võib peituda maakleriameti populaarsuse taga? Miks nii paljud inimesed valivad just selle töö? Eks neid põhjuseid võib loetlema jäädagi, kuid toome siinkohal välja meie arvates kõige kaalukamad.

 1. Paindlik tööaeg
  Kinnisvaramaaklerina oled sa iseenda aja peremees ja saad kavandada oma päeva nii, et see sobiks just sinu elu ja selle rütmiga. Kui piisavalt hästi planeerid, saad kerge vaevaga rohkem aega sõprade ja perega koosolemiseks ning kindlustad parema töö- ja eraelu tasakaalu. Kokkuvõttes on sul ka rohkem energiat töö tegemiseks. 
 2. Võimalus töötada kontorist väljas
  Kinnisvaramaaklerite töö on väga liikuv ja vaheldusrikas. Käid seal, kus on objektid ja kliendid ning muul ajal saad töötada kus tahes, kasvõi suvel maakodus või miks mitte isegi kusagil reisil olles. Võti peitub taaskord ajaplaneerimises.

 3. Võimalus arendada suhtlemisoskusi
  Töös kinnisvaramaaklerina puutud sa kokku lihtsalt tohutul hulgal erinevate inimestega. Niiet, kui alustades on sinu suhtlemisoskus nii ja naa, siis mida aeg edasi, seda suurepärasemaks sa saadKui sa juba oled väga hea suhtleja, siis kohaned kinnisvaramaailmaga ilmselt silmagi pilgutamata. Lisaks heale ja paindlikule viisile raha teenida, avardub ka sinu sotsiaalne võrgustik ja sellega kaasnevad võimalused. 

 4. Võimalus teenida palju raha
  See, kui palju sa maaklerina teenid, oleneb suuresti sinust endast, sest erinevalt teistest karjäärivalikutest ei ole maakleril sissetulekupiiri. Kui sul on asjakohased teadmised ärimaailmast ja teed oma tööd pühendunult, siis on sul võimalik ka rohkem teenida. Hea on ka see, et sa ei pea närveerides ootama hetke, mil sul on piisavalt põhjendusi palgatõusu küsimiseks – sa lihtsalt pingutad rohkem ja hoolitsed ise enda palgatõusu eest.

 5. Tunnustus ja tänu sinu panuse eest
  Kinnisvaramaaklerina saad sa aidata oma klientidel unistuste kodu leida. See tähendab, et sa saad olla abiks ja toeks nende elu ühel olulisemal ja tihti ka keerulisemal hetkel. Sellest hetkest osasaamine annab sulle kindlasti palju tagasi – nii energia kui kogemuse mõttes.
 6. Sul ei pea olema erialast haridust (võib, aga ei pea)
  Kinnisvaramaakleriks võib saada igaüks, sest alustamiseks ei ole vaja erialast haridust. Loomulikult tuleb sulle kasuks, kui oled vastava hariduse omandanud või koolitusi läbinud – nii saad ühelt poolt teadmisi ja teiselt poolt laiendad oma kontaktide võrgustikku. Põhiline õppimine aga toimub juba kinnisvarabüroosse tööle asudes – nii kolleegidelt, klientidelt kui ka iseenda reaalsest kogemusest.
 7. Kui maakleriks, siis ikka Hemdenisse
  Kinnisvarabüroosid on Eestis omajagu. Siin on nii suuri üle-Eestilise haardega kui ka väiksemaid, nii-öelda kohalikus piirkonnas tegutsejaid. Aga Hemdeni taolist teist ei ole! Esiteks – me oleme hetkel ainsad ja esimesed, kes seadsid fookuse just järelturu kinnisvarale. See tähendab, et me müüme päris kodusid! Kodusid, kuhu saab sisse astuda, mida saab oma silmaga vaadata ja oma käega katsuda.
  Vähemtähtis kui fookus ei ole ka meeskond! See on meil tõeliselt äge! Sõbralikud, hoolivad, siirad ja mis peamine – tõelised oma ala entusiastid! Hemdeni maaklerid lihtsalt panevad asjad sujuma. Punkt.
Kui uus amet, siis maakler! Kui maakler, siis Hemdenis!


Kui eelpool kirjeldatud eelised sind kõnetasid ja mõtled, et tahaksid samuti maaklerina kätt proovida või miks mitte lisa teenida, siis kandideeri kindlasti!

JAH, SOOVIN SAADA MAAKLERIKS

 • Marju Kiisla, Hemdeni büroojuht ja
  kinnisvara järelturu ekspert #1
Loe lisaks

15.07.2024

Tasub teada: 7 olulist kinnisvara omadust, mida suvel nii müüja kui ostja vaates tähtsaks pidada

Suvi on meie kliimavöötmes kinnisvara müümiseks ja ostmiseks igati hea ja ka aktiivne aeg. Ja polegi otseselt vahet, kas oled parasjagu müüja või ostja rollis – siin on 7 kinnisvara omadust ehk rida nüansse, mida tasub müüjana esile tõsta ja ostjana igal juhul väärtustada. Järgnevad ideed on seega mõtteaineks mõlemile.

${___('read_more')}
11.06.2024

10 soovitust, et kinnisvara flippimine kujuneks kasumlikuks

Ilmselt oled kuulnud kedagi sel teemal rääkimas või isegi mõelnud, et ostaks mõne odavamat sorti poolräämas korteri või maja, “vuntsiks üles” ja müüks kasumiga maha. Niiöelda flipiks. Tundub võrdlemisi lihtne, aga kas ikka on?

${___('read_more')}
03.01.2024

Mida silmas pidada, kui ees seisab koduvahetus?

Kui ees seisab koduvahetus, tuleb langetada mitmeid pere rahakotti puudutavaid otsuseid. Kas müüa olemasolev kinnisvara või mitte? Kas müügist saadavast rahast piisab uue ostmiseks? Kas ja kui palju on vaja võtta kodulaenu? Kas omafinantseering on olemas või tuleb otsida lisatagatis? Võimalusi koduvahetuseks on mitmeid. Milline on sobivaim, sõltub paljuski olemasolevatest kohustustest ja varadest.

${___('read_more')}

Leia oma unistuste kodu

Me pakume kodutunnet. See saab tekkida hetkel, kui päriselt oma koju sisse astud. Äratundmine ja rõõm, mis paistab koduostja silmades, kui ta on leidnud oma õige pesa – see on meie edasiviiv jõud.

Kinnisvara järelturu ekspert #1

Hemden OÜ

Võta meiega ühendust, kui soovid nõu ja abi kinnisvara ostu, müügi või üüritehingul. Oleme Sinu jaoks olemas. 

Hemden - teie usaldusväärne partner kinnisvara valdkonnas!

E: hemden@hemden.ee
T: +372 5627 8566

E: hemden@hemden.ee
T: +372 5627 8566
A: Tehnika 11, Tartu
Ettevõttest Kinnisvarapakkumised Teenused Blogi Kliendid meist Tule tiimi! Kontakt
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Esita ostu või müügisoov

Kui soovid kinnisvara alast nõu, plaanid mõnd tehingut või vajad eksperthinnangut, siis kirjelda oma soovi ja võtame sinuga ühendust.
Email again: