Teenused

Hemdeni kinnisvaramaaklerid on tõeliselt tasemel. Lisaks väljaõppele ja kogemusele oskame ja tahame me ka kuulata! Nii saame koos sinu kinnisvara müügi- või ostutehingu lihtsamaks, sujuvamaks ja kiiremaks muuta.
Kui otsid uut kodu või suvilat või soovid teada, kui palju sinu kinnisvara väärt on, siis oleme alati telefonikõne või e-kirja kaugusel ning valmis leidma just sulle sobivaima lahenduse.

Maaklerteenused

Meie kogenud maaklerid on oma ala professionaalid, kes lähenevad igale küsimusele personaalselt ja töötavad ühtse tiimina.  Koos hoolitseme selle eest, et sinu kinnisvara müügi- või ostu- aga ka üürimisprotsess kulgeks lihtsalt, sujuvalt ja kiirelt.

${ ___('read_more_service') }

Miks valida Hemden kinnisvarabüroo?

15 aastat kogemust koondus Hemdeni nime taha Esimene järelturule spetsialiseerunud kinnisvarabüroo Meie teenuse soovitusindeks on üle 90%

Leia oma unistuste kodu

Me pakume kodutunnet. See saab tekkida hetkel, kui päriselt oma koju sisse astud. Äratundmine ja rõõm, mis paistab koduostja silmades, kui ta on leidnud oma õige pesa – see on meie edasiviiv jõud.

Kinnisvara järelturu ekspert #1

Hemden OÜ

Võta meiega ühendust, kui soovid nõu ja abi kinnisvara ostu, müügi või üüritehingul. Oleme Sinu jaoks olemas. 

Hemden - teie usaldusväärne partner kinnisvara valdkonnas!

E: hemden@hemden.ee
T: +372 5627 8566

E: hemden@hemden.ee
T: +372 5627 8566
A: Tehnika 11, Tartu
Ettevõttest Kinnisvarapakkumised Teenused Blogi Kliendid meist Tule tiimi! Kontakt
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Esita ostu või müügisoov

Kui soovid kinnisvara alast nõu, plaanid mõnd tehingut või vajad eksperthinnangut, siis kirjelda oma soovi ja võtame sinuga ühendust.
Email again: