Kontakt

Hemden OÜ

E: hemden@hemden.ee
T: +372 5627 8566
A: Tehnika 11, Tartu

Hemden on Eesti esimene järelturule spetsialiseerunud kinnisvarabüroo

Järelturul on kontrollitud kvaliteediga kinnisvara, laiem valik ja taskukohased hinnad. Hemden pakub valmis kodusid, mis on päriselt olemas ja kuhu saab ennast kohe sisse sättida.

Egon Taru

CEO

E: egon@hemden.ee

Jaanika Taru

Büroojuht / Maakler / Konsultant                        Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 30699

E: jaanika@hemden.ee

T: +372 5627 8566

Anne Tannberg

Puhkuse asendaja                                                          

E: anne@hemden.ee

T: +372 +372 5625 1669

Alevtina Tjulkina-Portnova

Maakler / Konsultant                                                Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 27077

E: alevtina@hemden.ee

T: +372 5556 0585

Koostööpartnerid

Mihkel Seedre

Kinnisvara fotograaf

E: mihkelseedre@gmail.com

T: +372 5804 3600

Evi Hindpere

Kinnisvarajurist

E: evi@kinnisvarajurist.ee

T: +372 565 5823

Leia oma unistuste kodu

Me pakume kodutunnet. See saab tekkida hetkel, kui päriselt oma koju sisse astud. Äratundmine ja rõõm, mis paistab koduostja silmades, kui ta on leidnud oma õige pesa – see on meie edasiviiv jõud.

Kinnisvara järelturu ekspert #1

Hemden OÜ

Võta meiega ühendust, kui soovid nõu ja abi kinnisvara ostu, müügi või üüritehingul. Oleme Sinu jaoks olemas. 

Hemden - teie usaldusväärne partner kinnisvara valdkonnas!

E: hemden@hemden.ee
T: +372 5627 8566

E: hemden@hemden.ee
T: +372 5627 8566
A: Tehnika 11, Tartu
Ettevõttest Kinnisvarapakkumised Teenused Blogi Kliendid meist Tule tiimi! Kontakt
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Esita ostu või müügisoov

Kui soovid kinnisvara alast nõu, plaanid mõnd tehingut või vajad eksperthinnangut, siis kirjelda oma soovi ja võtame sinuga ühendust.
Email again: