Kontakt

Hemden OÜ

E: hemden@hemden.ee
T: +372 5693 5073
A: Võru 79, Tartu

Hemden on Eesti esimene järelturule spetsialiseerunud kinnisvarabüroo

Järelturul on kontrollitud kvaliteediga kinnisvara, laiem valik ja taskukohased hinnad. Hemden pakub valmis kodusid, mis on päriselt olemas ja kuhu saab ennast kohe sisse sättida.

Egon Taru

CEO

E: egon@hemden.ee

Marju Kiisla

Büroojuht

E: marju@hemden.ee

T: +372 5693 5073

Laura Aidla

Turundusspetsialist

E: laura@hemden.ee

T: +372 5684 0544

Jaanika Taru

Maakler

E: jaanika@hemden.ee

T: +372 5627 8566

Kaarel Must

Maakler

E: kaarel@hemden.ee

T: +372 5556 7889

Leia omale unistuste kodu

Me pakume inimestele kodutunnet. See saab tekkida hetkel, kui inimene päriselt oma koju sisse astub. Äratundmine ja rõõm, mis paistab koduostja silmades, kui ta on leidnud oma õige pesa – see on meie edasiviiv jõud.

Kinnisvara järelturu ekspert #1

Jaanika Taru

maakler

E: jaanika@hemden.ee
T: +372 5627 8566

E: hemden@hemden.ee
T: +372 5693 5073
A: Võru 79, Tartu
Ettevõttest Teenused Kliendid meist Tule tiimi! Kontakt
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Esita ostu või müügisoov

Kui soovid kinnisvara alast nõu, plaanid mõnd tehingut või vajad eksperthinnangut, siis kirjelda oma soovi ja võtame sinuga ühendust.
Email again: