Kontakt

Hemden OÜ

E: hemden@hemden.ee
T: +372 5627 8566
A: Võru 79, Tartu

Hemden on Eesti esimene järelturule spetsialiseerunud kinnisvarabüroo

Järelturul on kontrollitud kvaliteediga kinnisvara, laiem valik ja taskukohased hinnad. Hemden pakub valmis kodusid, mis on päriselt olemas ja kuhu saab ennast kohe sisse sättida.

Egon Taru

CEO

E: egon@hemden.ee

Jaanika Taru

Büroojuht / Maakler / Konsultant                        Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 30699

E: jaanika@hemden.ee

T: +372 5627 8566

Monika Õun

Turunduse projektijuht

T: +372 5664 0356

Kaarel Must

Maakler / Konsultant                                  Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 19881

E: kaarel@hemden.ee

T: +372 5556 7889

Evelyn Erikson

Nooremmaakler / Konsultant              Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 27998

E: evelyn@hemden.ee

T: +372 5556 0583

Sabrina Mening

Maakler / Konsultant                                Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 83850

E: sabrina@hemden.ee

T: +372 5688 7092

Laura Aidla

Ärikinnisvara maakler / Konsultant

E: laura@hemden.ee

T: +372 5684 0544

Allar Aso

Nooremmaakler

E: allar@hemden.ee

T: +372 5556 0582

Leia omale unistuste kodu

Me pakume inimestele kodutunnet. See saab tekkida hetkel, kui inimene päriselt oma koju sisse astub. Äratundmine ja rõõm, mis paistab koduostja silmades, kui ta on leidnud oma õige pesa – see on meie edasiviiv jõud.

Kinnisvara järelturu ekspert #1

Jaanika Taru

Büroojuht / Maakler 

E: jaanika@hemden.ee
T: +372 5627 8566

E: hemden@hemden.ee
T: +372 5627 8566
A: Võru 79, Tartu
Ettevõttest Kinnisvarapakkumised Teenused Blogi Kliendid meist Tule tiimi! Kontakt
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Esita ostu või müügisoov

Kui soovid kinnisvara alast nõu, plaanid mõnd tehingut või vajad eksperthinnangut, siis kirjelda oma soovi ja võtame sinuga ühendust.
Email again: