Kliendid meist

Siit leiate klientide tagasisided, et saada parem ettekujutus meie teenuste kvaliteedist. Kui teil on küsimusi või soovite rohkem teada saada meie teenuste kohta, võtke meiega ühendust. Meil on alati hea meel teid aidata! Naeratus kliendi näol on meie jaoks kõige parem tagasiside. Häid sõnu pole aga kunagi liiga palju! Seame oma töös inimliku, sooja ja personaalse lähenemise alati esikohale. 

Kiire ja täpne tehing. Jaanika suutis lahendada mõlemapoolsed takistused. Tehing sai meeldivalt lõpule viidud.

Jaanika oli väga tore ja abivalmis. Erinevalt teistest maakleritest, kellega sai kortereid vaatamas käidud, ei hakanud Jaanika korterit taevani kiitma ja pähe määrima, vaid uuris ja tõi välja korteri võimalikud puudused. Tehingu teostamisega läks poolteist kuud kauem, terve selle aja oli Jaanika abis, et tehing saaks võimalikult kiiresti teostatud ning töötas mõlema osapoole huvides. Oleme väga rahul, et valisime korteri, mille maakler oli Jaanika. Arvatavasti aitas just selle korteri valimisele kaasa suuresti hea maakler.

Jäin Jaanikaga väga rahule. Ta sai ülimalt hästi hakkama nõudliku ostjaga ja lisaks aitas kaasa korteri kordaseadmisega. Annaksin tagaside vormil kindlasti maksimaalsed punktid ja soovitaksin kindlasti ka teistele.

On harukordne kohata inimest, kes kuulab ära kõik su soovid, võtab ise initsiatiivi aidata ning leiab kiirelt lahendused, mis ületavad ootusi. Soovitan Jaanikat igale inimesele, kes soovib mitte ainult ekspertnõu kinnisvara teemadel vaid ka personaalset ning hoolivat suhtumist niivõrd oluliste otsuste juures nagu seda on oma kodu leidmine! Abivalmis, sõbralik, aus, alati positiivne, usaldusväärne, suurepärane suhtleja- vot selline peaks üks hea maakler olema ja selline on ka Jaanika:) Soovitan 110%
See hetk, mil maakler Jaanikaga on koostöö nii suurepärane ja sujuv, et tekib soov uut üürikinnisvara soetada. Äärmiselt professionaalne ja
armas inimene!
Mul on siiralt hea meel, et Jaanika teenuseid kasutasime! Väga tähelepanelik ja abivalmis maakler. Teeb kõike lendleva kiirusega ja alati on rõõmus naeratus huulil. Ja ükski probleem pole tema jaoks lahedamatu! Ma tänan Sind Jaanika ❤
Jaanika tegi oma tööd super hästi. Oli pühendunud ja positiivse suhtumisega maakler. Kiitus meie poolt Jaanikale. Selliseid maaklereid võiks
rohkem olla. Soovitan kindlasti oma tuttavatele.

"Jaanika on suurepärane maakler. Ta on hinge ja südamega asja juures kogu protsessi vältel ning veel hiljemgi. Juba nagu pereliige! :)"


Kirjuta meile tagasiside

Email again:

Leia oma unistuste kodu

Me pakume kodutunnet. See saab tekkida hetkel, kui päriselt oma koju sisse astud. Äratundmine ja rõõm, mis paistab koduostja silmades, kui ta on leidnud oma õige pesa – see on meie edasiviiv jõud.

Kinnisvara järelturu ekspert #1

Hemden OÜ

Võta meiega ühendust, kui soovid nõu ja abi kinnisvara ostu, müügi või üüritehingul. Oleme Sinu jaoks olemas. 

Hemden - teie usaldusväärne partner kinnisvara valdkonnas!

E: hemden@hemden.ee
T: +372 5627 8566

E: hemden@hemden.ee
T: +372 5627 8566
A: Tehnika 11, Tartu
Ettevõttest Kinnisvarapakkumised Teenused Blogi Kliendid meist Tule tiimi! Kontakt
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Esita ostu või müügisoov

Kui soovid kinnisvara alast nõu, plaanid mõnd tehingut või vajad eksperthinnangut, siis kirjelda oma soovi ja võtame sinuga ühendust.
Email again: