Kliendid meist

Naeratus kliendi näol on meie jaoks kõige parem tagasiside. Häid sõnu pole aga kunagi liiga palju! :) Seame oma töös inimliku, sooja ja personaalse lähenemise alati esikohale.

Kiire ja täpne tehing. Jaanika suutis lahendada mõlemapoolsed takistused. Tehing sai meeldivalt lõpule viidud.

Jaanika oli väga tore ja abivalmis. Erinevalt teistest maakleritest, kellega sai kortereid vaatamas käidud, ei hakanud Jaanika korterit taevani kiitma ja pähe määrima, vaid uuris ja tõi välja korteri võimalikud puudused. Tehingu teostamisega läks poolteist kuud kauem, terve selle aja oli Jaanika abis, et tehing saaks võimalikult kiiresti teostatud ning töötas mõlema osapoole huvides. Oleme väga rahul, et valisime korteri, mille maakler oli Jaanika. Arvatavasti aitas just selle korteri valimisele kaasa suuresti hea maakler.

Jäin Jaanikaga väga rahule. Ta sai ülimalt hästi hakkama nõudliku ostjaga ja lisaks aitas kaasa korteri kordaseadmisega. Annaksin tagaside vormil kindlasti maksimaalsed punktid ja soovitaksin kindlasti ka teistele.

Kirjuta meile tagasiside

Email again:

Leia omale unistuste kodu

Me pakume inimestele kodutunnet. See saab tekkida hetkel, kui inimene päriselt oma koju sisse astub. Äratundmine ja rõõm, mis paistab koduostja silmades, kui ta on leidnud oma õige pesa – see on meie edasiviiv jõud.

Kinnisvara järelturu ekspert #1

Jaanika Taru

maakler

E: jaanika@hemden.ee
T: +372 5627 8566

E: hemden@hemden.ee
T: +372 5693 5073
A: Võru 79, Tartu
Ettevõttest Teenused Kliendid meist Tule tiimi! Kontakt
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Esita ostu või müügisoov

Kui soovid kinnisvara alast nõu, plaanid mõnd tehingut või vajad eksperthinnangut, siis kirjelda oma soovi ja võtame sinuga ühendust.
Email again: