Tule tiimi!

Hemden kinnisvarabüroo pakub kaasaegseid töötingimusi, suurepäraseid arenguvõimalusi ja põnevaid objekte üle kogu Eesti. Meil on inspireeriv ja valgusküllane kontor ja toetavad kolleegid. 

Maakler, tule tööle!

Kui soovid VABADUST ise oma aega planeerida ja VABADUST kujundada endale meelepärane sissetulek, siis on see pakkumine just SINULE.

${ ___('read_more_job') }

Miks on Hemdenis hea töötada?

Individuaalne areng

Panustame oma töötajate individuaalsesse arengusse. Täiendkoolitused, loengud ja igapäevane tiimisisene tugi on meie tööprotsessi lahutamatud osad.

Tiimiüritused

Lisaks sellele, et me teeme kõvasti tööd, võtame vahel koos aja maha ka. Kõige lennukamad ideed tekivad ju ikka väljaspool kontoriseinu!

Kaasaegne töökeskond

Meil on inspireeriv ja valgusküllane kontor ning kaasaegsed töövahendid. Kõik selleks, et saaksid oma tööd teha sajaprotsendiliselt.

Põnevad objektid

Järelturu kinnisvaramaastik on põnev ja kirju. Meie objektid on sageli huvitava ajalooga ja pakuvad nii maakleritele kui klientidele avastamisrõõmu.

Keda me oma tiimi otsime?

Otsime tiimi ambitsioonikaid ja hakkajaid inimesi, kelle kireks on kinnisvara.

  • Maaklereid

Kuidas meiega ühendust võtta?

Marju Kiisla

Büroojuht
 
E: marju@hemden.ee
T: +372 5693 5073

Leia omale unistuste kodu

Me pakume inimestele kodutunnet. See saab tekkida hetkel, kui inimene päriselt oma koju sisse astub. Äratundmine ja rõõm, mis paistab koduostja silmades, kui ta on leidnud oma õige pesa – see on meie edasiviiv jõud.

Kinnisvara järelturu ekspert #1

Jaanika Taru

maakler

E: jaanika@hemden.ee
T: +372 5627 8566

E: hemden@hemden.ee
T: +372 5693 5073
A: Võru 79, Tartu
Ettevõttest Teenused Blogi Kliendid meist Tule tiimi! Kontakt
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Esita ostu või müügisoov

Kui soovid kinnisvara alast nõu, plaanid mõnd tehingut või vajad eksperthinnangut, siis kirjelda oma soovi ja võtame sinuga ühendust.
Email again: