Tule meile!

Ah, et miks? No ikka sellepärast, et lisaks kaasaegsele töökeskkonnale on meil ka suurepärane töö-õhkkond. Kontor on mõnus ja valgusküllane ning kolleegid inspireerivad ja toetavad. Alati saab kellegagi nõu pidada ja nalja saab ka. Kõige tähtsam ju, et asjad sujuksid. Ja kuna Hemden on Eesti esimene just järelturule spetsialiseerunud kinnisvarabüroo, siis ka vaheldusrikkus on garanteeritud – ükski klient ega objekt ei ole eelmisega sarnane.

Maakler, tule tööle!

Hemdeni maaklerina on sul vabadus ise oma tööaega planeerida ja seeläbi endale ka meelepärane sissetulek kujundada. Sa võid olla maakler mõne teise töö kõrvalt või keskenduda full-time just kinnisvara teemale – jah, sul on ka valikuvabadus. Uuri lähemalt ja kandideeri!

${ ___('read_more_job') }

Miks on Hemdenis hea töötada?

Individuaalne areng

Panustame oma töötajate individuaalsesse arengusse. Täiendkoolitused, loengud ja igapäevane tiimisisene tugi on meie tööprotsessi lahutamatud osad.

Tiimiüritused

Lisaks sellele, et me teeme kõvasti tööd, võtame vahel koos aja maha ka. Kõige lennukamad ideed tekivad ju ikka väljaspool kontoriseinu!

Kaasaegne töökeskond

Meil on inspireeriv ja valgusküllane kontor ning kaasaegsed töövahendid. Kõik selleks, et saaksid oma tööd teha sajaprotsendiliselt.

Põnevad objektid

Järelturu kinnisvaramaastik on põnev ja kirju. Meie objektid on sageli huvitava ajalooga ja pakuvad nii maakleritele kui klientidele avastamisrõõmu.

Keda me oma tiimi otsime?

Otsime tiimi ambitsioonikaid ja hakkajaid inimesi, kelle kireks on kinnisvara.

  • Maaklereid

Kuidas meiega ühendust võtta?

Jaanika Taru


 
E: jaanika@hemden.ee
T: +372 5627 8566

Leia oma unistuste kodu

Me pakume kodutunnet. See saab tekkida hetkel, kui päriselt oma koju sisse astud. Äratundmine ja rõõm, mis paistab koduostja silmades, kui ta on leidnud oma õige pesa – see on meie edasiviiv jõud.

Kinnisvara järelturu ekspert #1

Hemden OÜ

Võta meiega ühendust, kui soovid nõu ja abi kinnisvara ostu, müügi või üüritehingul. Oleme Sinu jaoks olemas. 

Hemden - teie usaldusväärne partner kinnisvara valdkonnas!

E: hemden@hemden.ee
T: +372 5627 8566

E: hemden@hemden.ee
T: +372 5627 8566
A: Tehnika 11, Tartu
Ettevõttest Kinnisvarapakkumised Teenused Blogi Kliendid meist Tule tiimi! Kontakt
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Esita ostu või müügisoov

Kui soovid kinnisvara alast nõu, plaanid mõnd tehingut või vajad eksperthinnangut, siis kirjelda oma soovi ja võtame sinuga ühendust.
Email again: